Můj příběh

červen 2019

Jmenuji se Blanka Soldátová, ale všichni mi říkají Blánš. Pocházím ze Sezimova Ústí (okres Tábor), kde žiji se svým snoubencem a třemi kočkami v maličkém bytě. Vystudovala jsem Střední odbornou školu ekologickou a potravinářskou.
Na základní škole jsem byla ve sportu aktivní, hrála jsem basketbal, běhala s fotbalovým míčem po ulici s mou nejlepší kámoškou. Později jsem začala trpět psychickými problémy a můj zájem o sporty upadal. Od nástupu na střední školu se mi střídala doba, kdy jsem hodně sportovala s dobou, kdy jsem jedla Mekáč a válela se na gauči. Jak jsem postupně stárla, tak i mé tělo se začalo chovat jinak. Do prváku na střední se mi váha držela na 65 kg. Později se mi postupně zvyšovala špatnou stravou, chronickým stresem, nedostatkem pohybu a spokojeným vztahem. Přestala jsem mít ráda své tělo a všechny moje špeky jsem schovávala pod volná pánská trička, ve kterých jsem se stejně cítila špatně a jako šedá myš. Celé 4 roky na střední škole jsem prospala, neustále jsem zaspávala, tudíž jsem měla špatnou docházku. Má nálada byla na bodě mrazu a celá má mysl byla zalitá negativními myšlenkami (to se se mnou táhlo celý život). Když přišla doba maturáků a samozřejmě i ten náš, vybrala jsem si šaty, ve kterých jsem se cítila pohodlně a zároveň pěkně. Omyl. Viděla jsem pár mých fotek a většinu jsem doteď neměla sílu prohlédnout. Bylo mi ze sebe špatně. Cítila jsem všude na sobě i v sobě ten tuk a chtělo se mi ze sebe zvracet. Všechno tohle mě donutilo, že už musím začít jednat. Váha mi ukazovala pod nohami 96 kg.
Zrovna v tu dobu před karanténou, začala moje kamarádka podnikat jako wellness poradce s firmou Herbalife Nutrition. Říkala, jak jí produkty pomáhají a moc jí chutnají. Byla jsem k nim trošku ze začátku skeptická, ale to se brzy změnilo.

červenec 2020

Absolvovala jsem analýzu stavby těla, dostala plány, konzultace a začala jsem se sebou něco dělat. Po týdnu jsem s produkty byla tak spokojená, že jsem se zaregistrovala jako člen. Zúčastnila jsem se Dne otevřených dveří, kde mně celý koncept Herbalife Nutrition natolik uchvátil, že jsem začala podnikat také.
Od té doby, co užívám produkty, se cítím maximálně skvěle. Mám více energie, přijímám správné množství živin, zlepšil se mi spánek, vrátila se mi chuť sportovat, zhubla jsem (zatím) pár centimetrů a co je nejdůležitější, o 180° se změnilo moje myšlení. Už vidím krásy světa, jsem spojena více s Bohem/vesmírem, jsem vděčná za vše, co se mi v životě děje a samozřejmě i úsměv na mně můžete vidět mnohem častěji.
Před pár měsíci jsem se rozhodla, že začnu lidem pomáhat tak, jak mi zachránila život moje kamarádka a druhá kolegyně. I přesto, že stále nevážím svých 65 kg, jako v dětství a jsem pořád na začátku cesty, tak věřím, že i svým krátkým příběhem inspiruji další skvělé lidi, kteří nad sebou zlomili hůl a společně se nám podaří dosáhnout našich cílů.